wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

رییس سازمان مرکزی:
مشارکت واحدهای استانی در توسعه سامانه های الکترونیکی زمینه تسریع توسعه سازمانی را فراهم می نماید


رییس سازمان مرکزی گفت: مشارکت واحدهای استانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی در توسعه سامانه های الکترونیکی مورد نیاز، زمینه تسریع توسعه سازمانی را فراهم می نماید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در جلسه بررسی سامانه مدیریت امور اراضی (سما) که توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد طراحی شده است، اظهار داشت: با توجه به این شرایط متفاوت حاکم بر استان ها، سامانه های طراحی شده توسط واحدهای استانی می تواند پس از اعمال تغییرات لازم، به صورت هماهنگ در سراسر کشور مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی تصریح کرد: سامانه سوخت ماشین های کشاورزی، شناسنامه دار کردن اراضی کشاورزی و سامانه مدیریت امور اراضی از جمله سامانه های طراحی شده توسط واحدهای استانی است که توسعه بهره برداری از آنها در کل کشور از برنامه های در دست اقدام می باشد.
در این نشست، رییس سازمان نظام مهندسی استان یزد، گفت: سامانه سما در دو فاز مدیریت فرآیندهای امور اراضی و نظارت و بازدید و اندروید برداشت آنلاین داده امور اراضی طراحی شده است.
محمدرضا خلف باغی ضمن اعلام آمادگی برای توسعه این سامانه به صورت ملی، اظهار داشت: ثبت کلیه سوابق گردش کار پرونده در فرآیند با قابلیت تهیه گزارش، اتصال به سامانه پیامکی جهت اطلاع رسانی به متقاضیان، مدیریت کلیه کاربران در سطح کشور با رعایت طبقه بندی و ارائه گزارش های آماری، لیست و نموداری از پرونده ها به تفکیک استان ها در بازه تاریخی و تهیه خروجی های نقشه ای با فرمت استاندارد برای استفاده در سایر سامانه ها از جمله امکانات مهم این سامانه می باشد.
شایان ذکر است در این نشست، سامانه مدیریت امور اراضی (سما) ارائه و مورد بررسی گرفت و مقرر شد با هماهنگی دفتر فناوری اطلاعات سازمان مرکزی، زمینه بهره گیری هماهنگ از سامانه یاد شده فراهم گردد.

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.