wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of IRAN

"سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها"

رییس سازمان مرکزی در مجمع عمومی عادی اعلام کرد:

توسعه سازمانی از مسیر مردمی سازی امور و دانش گستری در محیط های تولید کشاورزی میسر می باشد

رییس سازمان مرکزی گفت: توسعه سازمانی از مسیر مردمی سازی امور و دانش گستری در محیط های تولید کشاورزی امکان پذیر می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، ضمن ارائه گزارش اقدامات و دستاوردهای سازمان در سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: الگوی هویت بخشی به شاغلین حرفه ای با رویکرد مبتنی بر نقش آفرینی مؤثر در بخش کشاورزی با هدف اشاعه و انتقال کارآمد دانش و فناوری های جدید در دوره پنجم فعالیت این سازمان اجرا و در حال توسعه می باشد.

رئیس سازمان مرکزی بیان داشت: هوشمند سازی سازمان در ارائه خدمات به ذینفعان، نقش آفرینی سازمان برای کشاورزی و کشاورزان، هویت بخشی به شاغلین حرفه ای، اشاعه‌ و انتقال دانـش در کشاورزی، نهـادسازی و ظرفیت سازی در بخش کشاورزی، هم پیوندی علم و فن در بخش کشاورزی و توسعه سیاست اشتغال دانش مزد محوری از طریق اجرای قراردادهای سهم بری دانش از تولید از جمله برنامه ها و اقدامات مهم سازمان در دوره پنجم می باشد.

رمضان نژاد تصریح کرد: مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی به عنوان شبکه خصوصی انتقال و اشاعه دانش و فن آوری های جدید در محیط های کشاورزی راه اندازی شده است.

وی افزود: این شبکه با هدف فراهم آوری و دسترسی فیزیکی و اقتصادی و آسان کشاورزان به خدمات مورد نیاز و به عنوان زیرساخت اجتماعی با رویکرد هر دهستان حداقل یک مرکز در حال توسعه می باشد.

شاهرخ رمضان نژاد با اشاره به اقدامات سازمان در حوزه هم پیوندی علم و فن، تصریح کرد: در راستای توسعه برنامه های مهارت آموزی و فرهنگ اشتغال در بخش خصوصی یکی از محورهای اصلی و استراتژیک فعالیت سازمان استفاده حداکثری از ظرفیت های مردمی و بخش خصوصی جهت دوگانه کارکردسازی واحدهای تولیدی و راه اندازی و گسترش مراکز مهارت آموزی بوده است.

وی افزود: در همین راستا، تاکنون بیش از ۶۵۰ مرکز توان افزایی و مهارت آموزی متکی به ظرفیت بخش خصوصی راه اندازی شده است.

رمضان نژاد بیان داشت: سازمان نظام مهندسی در این دوره از فعالیت خود، اقدامات مؤثری را در جهت تسریع، تسهیل و روان سازی صدور مجوزها انجام داده است که حذف استعلامات موازی و غیرضرور، راه اندازی سامانه اعتبارسنجی پروانه ها و کاهش زمان بری از جمله این اقدامات می باشد.

تماشاخانه تصویر

تماس با سازمان

نشانی : تهران - بلوار کشاورز - خیابان برادران شهید عبدالله زاده خیابان شهید شهرستمی (شقایق) پلاک 2
کدپستی : 1415631169
تلفن تماس : 9 - 02188969977
شماره فکس : 02188952146

آمار بازدید

مرکز دانلود

ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

گالری تصاویر

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.