wrapper

جدیدترین خبرها

 شرکت برگ سبز سدروس نوین جهت اجرای پروژه های تخصصی در خارج از کشور در فاز اول برای حوزه  زراعت اقدام به جذب مهندسین کشاورزی (کارشناس-کارشناس ارشد- دکترا) با گرایش زراعت واصلاح نباتات،گیاهپزشکی، علوم و مهندسی خاک، آبیاری، ماشین آلات کشاورزی می نماید. متقاضیان می توانند به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان و یا به نمایندگی سازمان مستقردر شهرستانها مراجعه نمایند.

شرایط :

  • تعداد 15 20 نفر
  • آقا یا خانم ترجیحا مجرد
  • دارای حداقل 3 سال سابقه اجرایی با ارائه رزومه
  • تسلط نسبی به زبان انگلیسی یا روسی
  • آمادگی برای کار در هر منطقه ای که شرکت اعلام نماید.
  • انعقاد قرارداد یکساله و تمدید آن پس از ارزیابی و پایان سال

🔻سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور منتشر کرد:

✅ویژه نامه "پشتیبانان تولید کشاورزی"

🔸ویژه نامه "پشتیبانان تولید کشاورزی" مشتمل بر گفتگوهای اختصاصی سنم با برخی مدیران مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی برتر در مناطق مختلف کشور می باشد.

🔸هدف این ویژه نامه معرفی مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی برتر به جامعه کشاورزی کشور و تبیین اثرات حضور آنها در عرصه های تولید و برجسته سازی و عمومیت بخشی اقدامات آنها در جامعه کشاورزی می باشد.

🔸با عنایت به رسالت اصلی این مراکز که همان اشاعه دانش و فناوری های جدید در عرصه های تولید کشاورزی می باشد، امید است با تبیین هر چه بیشتر نقش و اثرات این مراکز، شاهد اثرپذیری بیش از پیش بخش کشاورزی از این شبکه غیردولتی و اعتلای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی باشیم.

⛓لینک مشاهده و دانلود در پایگاه اطلاع رسانی سنم:
http://agrieng.org/orgreport/item/2363-020602

@nezammohandesikeshavarzii

آغاز سال نو و عیدسعید باستانی را به حضور ملت بزرگ و با فرهنگ ایـران، از جمله کشاورزان و تولیدکنندگان و اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در سراسر کشـور تبریک عرض می‌نمایم و بهروزی و شادمانی پیوسته را از خداوند منان آرزومندم‌. سال 1399 زندگانی مردم سراسر جهان و از جمله ایران متاثر از شیوع ویروس کشنده و ناشناخته "کرونا" با شرایطی کاملاً متفاوت و تجربه نشده روبرو گشت و موجب شد دنیای مجازی رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد و بخش غیرقابل انتقال، یا به تعطیلی و تعدیل نیرو کشیده شد و یا به تعویق افتاد.

بر این اساس، سال 1399 فصل جدیدی از کار و مدیریت برای سازمان ها و نهادها و از جمله این سازمان متاثر از این شرایط بود که موفق شد با بهره‌گیری از فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات و استفاده از ظرفیت فضای مجازی، تمامی وظایف سازمانی و خدمات موردنظر را در قالب ساختار مجازی و نهادی هوشمند و مجهز به فناوری های ارتباطی بدون وقفه و با کارآیی و پویایی بیشتر همراه با ارتقاء ضریب دانش در کشاورزی، سرعت پاسخگویی بالا و کاهش هزینه‌ها، به ذینفعان ارائه نماید.

در این راستا با هدف نهادسازی متکی به بخش خصوصی برای انتقال و اشاعه دانش در محیط کشاورزی، مردمی کردن و به حداکثر رساندن مشارکت‌های مردمی در این حوزه با ساز و کارهایی نظیر راه اندازی مراکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیر دولتی؛ تقویت مهارت آموزی؛ هویت بخشی و برجسته سازی جنبه تخصصی و حرفه ای سهولت ارایه خدمات به ذینفعان، توجه ویژه به مهندسی سازی کشاورزی و توسعه زنجیره ارزش محصول و هم پیوندی نظام تولید و بازار کشاورزی؛ گسترش مناسبات سهم بری دانش از تولید به عنوان رابطه ای جدید و متناسب با شرایط بخش کشاورزی صورت گرفته و به مردمی کردن بهره‌وری کشاورزی و ارتقای ضریب نفوذ دانش در کشاورزی انجامیده که این ها بخشی از اقدامات و دستاورد های سال 1399 و در راستای اجرای شعار سال برای جهش تولید می باشد.

امید می رود با استمرار سیاست ها، برنامه ها و تعامل با صاحبان صنایع، سرمایه گذاران، کارآفرینان، بازرگانان، کشاورزان و تولیدکنندگان و دستگاهای مرتبط، توسعه و گسترش کشاورزی دانش بنیان فراهم گردد.‌

مجدد سال نو، سالروز تجدید حیات طبیعت و بهار پرطراوت را تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت از درگاه خداوند بخشنده و مهربان برای شما مسئلت می نمایم.

 

                                                                                                                     شاهرخ رمضان نژاد

                                                                                          رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

                                                                                                                  جمهوری اسلامی ایران

‍ ‍ 🔻 با تصمیم شورای مرکزی به مناسبت "روز مهندسی" انجام می شود:

✅ تخفیف "پنجاه درصدی" تمدید عضویت برای اعضای حقیقی و حقوقی تا پایان اسفند ۱۳۹۹

🔸با تصمیم شورای مرکزی به مناسبت روز مهندسی، تخفیف "پنجاه درصدی" در تمدید عضویت برای اعضای حقیقی و حقوقی تا پایان اسفند ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.

🔸بر این اساس اعضای حقیقی و حقوقی سازمان می توانند با مراجعه به سامانه عضویت (سانکا) از تخفیف در نظر گرفته شده بهره مند شوند.


راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.